Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Provozní údržbář s vyhl. 50 - Praha 1 - nástup 31 500 Kč + benefity

Pro našeho významného klienta, přední společnost v oblasti správy domů a nemovitostí, hledáme provozního údržbáře s vyhláškou 50 §6 do administrativní budovy v centru Prahy.

Náplň práce:

  • údržbářské práce elektro, stavebního, instalatérského, případně zámečnického charakteru
  • průběžné prohlídky domu, prevence problémů
  • spolupráce s dalšími kolegy, koordinace prací
  • komunikace s dodavateli
Pracovní doba: 7.00 - 15.30 nebo 8.30 - 17.00 (střídání po týdnu) POZNÁMKA : obdobnou pozici nabízíme i v administrativní budově v Praze 9 na Proseku, v Praze 5 na Zličíně, v Praze 9 - Letňanech a v Praze 8 - Karlíně. Hledáme rovněž do Letňan ENERGETIKA na POLOVIČNÍ úvazek (mzda 22 000 Kč případně lze i na ŽL za 30 000 Kč prac. doba obvykle od 8.00 do 12.00). Bližší informace Vám rádi poskytneme telefonicky denně mezi 8. a 18. hodinou.

Požadujeme:

  • vyhl. 50 §6
  • manuální zručnost, technické myšlení
  • zkušenost s údržbou nemovitostí, komunikativnost, upravený zevnějšek
  • zpočátku smlouva na 1 rok, poté na dobu neurčitou
  • počet míst - 1

Nabízíme:

  • Nástupní mzdu 31 500 Kč
  • placené veškeré přesčasy
  • stravenky v hodnotě 85 Kč
  • penzijní připojištění 500 Kč měsíčně
  • 27 dnů dovolené
  • multisportkarta
  • zázemí velké společnosti - možnost vertikálního i horizontálního pohybu uvnitř firmy
  • pozice vhodná i pro fyzicky zdatné čerstvé důchodce, kteří ještě nechtějí odejít z trhu práce
  • možnost spolupráce i na ŽL

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha (Praha 1 - Nové Město)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro důchodce

Zařazeno v oborech:

Služby
Úklid/údržba

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

31500 - 33000 Kč/měs.

Datum zadání:

26.2.2020
OK
/* Not affection functionality */