Provozní technolog

Axial Personnel Agency, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Pro našeho klienta, významnou společnost, která celosvětově působí především v automobilovém, stavebním a spotřebním průmyslu, hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Production engineer / Provozní technolog

Krátce o oddělení:

Útvar technologické přípravy výroby určuje technologii výroby, pracovní postupy a stanovuje takové podmínky výroby, které umožní zvládnout danou techniku a ekonomiku při dosažení požadované jakosti odlitků, účastní se komplexního posouzení závažných obchodních případů a cenových jednání.

Náplň práce:

    • Určování technologie výroby odlitků a modelových zařízení
    • Spolupráce při procesu feasibility study a následných APQP procesů
    • Spolupráce na vyhodnocování plánu kontrol prototypů a vzorků
    • Vypracování technologických, pracovních a bezpečnostních předpisů na nové technologie
    • Zjišťování příčin zmetkovitosti a určení způsobu jejich odstranění
  • Vypracování výkresové dokumentace pro výrobu modelového zařízení
    a pomůcek potřebných pro výrobu a kontrolu odlitků
    • Zpracování technologických postupů a podkladů pro kalkulace cen odlitků v OPTI

Požadavky:

    • Slévárenské nebo strojírenské vzdělání – min. SŠ
    • Znalost slévárenské technologie
    • Čtení a postupování výkresů
    • Znalost APQP, POKA-YOKE
    • Znalost práce na PC min. na uživatelské úrovni
    • Znalost konstrukčních programů Solid Edge/CATIA
    • Praxe v technologii výhodou
    • Komunikativní úroveň AJ (komunikace se španělskými kolegy v AJ na denní bázi)

Nabízíme:

    • Zajímavou práci v nadnárodní společnosti
    • Ohodnocení (základní mzda + osobní příplatek, navýšení po zkušební době…)
    • Mzda se dále stanovuje na základě zvládnutých dovedností „čím více umíš, tím lépe jsi ohodnocen“
    • výrobní bonusy, docházkové bonusy a bonusy za přesčasové směny o víkendu
    • neustálé zlepšování pracovních podmínek a pracovního prostředí
    • Odborný růst a školení (zaměstnance interně proškolujeme a posouváme je na zodpovědnější pozice)
    • Dotované stravování v závodní jídelně
    • Balíčky pro podporu zdraví a další
    • 5 týdnů dovolené
    • Kurzy AJ
    • A mnoho dalšího

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

4.8.2017