Provozní referent/teamleader pro úklidové zakázky v Brně a okolí

Jsme skupina společností AZfacility, AZclean a AZservices CZ, které zajišťují vybrané služby v oblasti facility managementu, zejména komplexní úklidové a bezpečnostní služby pro komerční objekty.

Do provozního oddělení hledáme posilu na pozici:

Provozní referent - teamleader pro úklidové zakázky v Brně a okolí

Náplň práce:

          • kontrola pravidelných zakázek
          • organizační a provozní činnost
          • nábor a zaškolení nových zaměstnanců
          • jednání se zákazníky (provozní agenda)
          • příprava provozních podkladů

Požadavky na uchazeče:

          • vzdělání SŠ
          • komunikační a organizační schopnosti
          • zodpovědnost, spolehlivost, smysl pro pořádek
          • časová flexibilita
          • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič (70% času strávíte mimo kancelář v terénu)
          • čistý trestní rejstřík samozřejmostí
          • práce na PC (Word, Excel)

Nabízíme:

          • perspektivní práce v dynamicky se rozvíjející společnosti
          • odpovídající platové ohodnocení
          • profesní růst a rozvoj
          • zázemí brněnské kanceláře
          • mobilní telefon
          • po zaučení služební automobil (i k soukromým účelům)

V případě, že Vás uvedená pracovní pozice oslovila, zašlete nám životopis na uvedený kontakt.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (-)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Stravenky, Služební auto, Mobilní telefon,

Zařazeno v oborech:

Administrativní práce
Referent/ka

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

27.9.2018