Provozní referent Liberec

Jsme skupina společností AZfacility, AZclean a AZservices CZ, které zajišťují vybrané služby v oblasti facility managementu, zejména komplexní úklidové a bezpečnostní služby pro komerční objekty. Do provozního oddělení hledáme posilu na pozici:

Provozní referent - teamleader pro úklidové zakázky v Liberci a okolí

Náplň práce:

    • kontrola pravidelných zakázek
    • orzanizační a provozní činnost
    • nábor a zaškolení nových zaměstnanců
    • jednání se zákazníky (provozní agenda)
    • příprava provozních podkladů

Požadavky na uchazeče:

    • vzdělání SŠ
    • komunikační a organizační schopnosti
    • zodpovědnost, spolehlivost, smysl pro pořádek
    • časová flexibilita
    • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
    • čistý trestní rejstřík samozřejmostí
    • práce na PC (Word, Excel)

Nabízíme:

    • perspektivní práce v dynamicky se rozvíjející společnosti
    • odpovídající platové ohodnocení
    • profesní růst a rozvoj
    • zázemí centrály společnosti v centru Liberce
    • mobilní telefon
    • po zaučení služební automobil (i k soukromým účelům)

V případě, že Vás uvedená pracovní pozice oslovila, zašlete nám životopis na uvedený kontakt.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Liberec 5 (Jablonecká 46/34)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Pitný režim, Služební auto, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

22.12.2017