Provozní manažer - Východní Čechy

Hledáme do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici Provozní manažer!

Práce bude vykonávána ve městech: Pardubice, Hradec Králové, Ústí nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Litomyšl, Vysoké Mýto, Náchod.

NÁPLŇ PRÁCE:

    • řízení pracovníků na konkrétních zakázkách
    • plánování směn, kontrolní činnost, řešení nápravných opatření na svěřených zakázkách
    • administrativní činnost související s běžným chodem svěřených zakázek
    • pravidelné reporty vedení společnosti a klientům

NABÍZÍME:

    • zázemí stabilní společnosti
    • týden dovolené navíc
    • samostatnou a zodpovědnou práci
    • flexibilní pracovní dobu
    • stravenky
    • plně hrazenou MultiSport kartu
    • mobilní telefon, notebook, služební vozidlo

POŽADUJEME:

    • SŠ, VŠ vzdělání výhodou
    • zodpovědný přístup k zadaným úkolům
    • reprezentativní vystupování, samostatnost
    • práce na PC na uživatelské úrovni
    • ŘP sk. B

v PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT NA TEL. +420 725 870 345 NEBO POŠLETE ŽIVOTOPIS NA MAIL [e-mail byl skryt].

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Česká Republika

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Multisport karta, Notebook, Stravenky, Služební auto, Mobilní telefon, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

8.11.2018