Provozní manažer/ka

Nabídka již není aktuální

Hledáme posilu do našeho sehraného provozního oddělení.

Pokud máte rádi volnost a hledáte samostatnou práci, neváhejte nás kontaktovat.

Možná je to příležitost právě pro Vás!

NÁPLŇ PRÁCE:

      • řízení pracovníků na svěřených zakázkách
      • plánování směn
      • kontrolní činnost
      • zpracovávání mzdových podkladů
      • řešení nápravných opatření
      • administrativní činnost související s běžným chodem zakázek
      • pravidelné reporty vedení společnosti a klientům

NABÍZÍME:

      • práci v pracovním poměru na dobu neurčitou
      • příležitost pro seberealizaci profesní růst
      • roční prémie
      • pět týdnů dovolené
      • stravenky
      • plně hrazenou MultiSport kartu
      • flexibilní pracovní dobu
      • mobilní telefon
      • notebook
      • služební vozidlo

POŽADUJEME:

      • aktivní přístup k práci, samostatnost
      • schopnost jednat s lidmi
      • práce na PC na uživatelské úrovni
      • ŘP sk. B

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hradec Králové (Gočárova třída 504/54)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Multisport karta, Notebook, Stravenky, Dovolená navíc, Služební auto, Mobilní telefon, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

25.5.2018