Provozní manažer/ka

Hledáme posilu do našeho sehraného provozního oddělení.

Pokud máte rádi volnost a hledáte samostatnou práci, neváhejte nás kontaktovat.

Možná je to příležitost právě pro Vás!

NÁPLŇ PRÁCE:

    • řízení pracovníků na zakázkách
    • plánování směn
    • kontrolní činnost
    • řešení nápravných opatření

NABÍZÍME:

    • práci v pracovním poměru na dobu neurčitou
    • příležitost pro seberealizaci profesní růst
    • roční prémie
    • pět týdnů dovolené
    • stravenky
    • plně hrazenou MultiSport kartu
    • flexibilní pracovní dobu
    • mobilní telefon
    • notebook
    • služební vozidlo

POŽADUJEME:

    • aktivní přístup k práci, samostatnost
    • schopnost jednat s lidmi
    • práce na PC na uživatelské úrovni
    • ŘP sk. B
    • středoškolské vzdělání
    • odolnost vůči stresu

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (U hostivařského nádraží 556/12)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Multisport karta, Notebook, Příspěvek na dopravu, Stravenky, Dovolená navíc, Home office, Služební auto, Mobilní telefon, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

22.5.2018