Pro našeho klienta, společnost, která má pod sebou více gastro provozoven, hledáme kandidáta na pozici:

F & B manager.

Náplň práce, pravomoci a odpovědnosti:

    • řízení zaběhnuté gastronomické provozovny / 12-15 lidí/
    • zajištění běžného provozu + cateringu pro akce
    • připravovat harmonogramy směn pro podřízené pracovníky, kontrolovat dodržování pracovních směn a předepsaných odpracovaných hodin, kontrolovat plnění pracovních povinnosti všech podřízených pracovníků dle jejich pracovního zařazení.
    • odpovědnost za výběr personálu a ich hodnocení
    • odpovědnost za celkový chod provozu
    • odpovědnost za hygienu a BOZP
    • profesionální komunikace s klienty
    • místo výkonu: Ostravice

Požadujeme:

    • profesionální vystupování
    • zkušenost s vedením gastronomického zařízení
    • zodpovědný přístup k práci

Zaměstnanecké výhody, benefity:

    • nabízená měsíční odměna je 40 tis. netto a dále samozřejmě k jednání s konkrétním uchazečem dle jeho schopností a zkušenost
    • benefity společnosti
    • zázemí stabilní společnosti

Těšíme se na váš životopis, který prosím zašlete na uvedený email. Pokud připíšete i pár řádek o Vás, budeme rádi.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Frýdek-Místek

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Multisport karta, Notebook, Stravenky, Dovolená navíc, Služební auto,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

23.1.2019