Pro našeho významného klienta hledáme brigádníky na pozici: Provozní laborant do Rokytnice v Orlických horách, případně později i na HPP, nejlépe ženy.
Směny: třísměnný provoz (8hodinové směny), od dubna nepřetržitý (12 hodinové směny - denní + noční)

Náplň práce:
kontrola kvality a bezpečnosti potravin/nápojů
dodržování interních předpisů
vedení záznamů
laboratorní praxe
Požadujeme:
věk 18+
čistý výpis z TR
potravinářský průkaz
spolehlivost
pečlivost, důslednost!
zkušenost s touto prací velikou výhodou
zájem o práci
Nabízíme:
mzdu 110-114,-/hod + 20% odměn při správném plnění
možnost přestupu z DPČ na HPP
různorodou práci
benefity v podobě mražených výrobků (potravin)
příplatky za přesčas, práci v noci, o víkendu, svátku (10%)
stabilní brigádu/zaměstnání
férové jednání
možnost ubytování

informace

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel