Provozní hotelu/ asistentka majitelky/ konzulární asistentka

Do hotelu v centru Brna hledáme energického a zodpovědného člověka, který se nezalekne nových výzev, má zkušenosti s kancelářskou prací či s prací v hotelovém prostředí, ovládá anglický jazyk slovem i písmem, znalost dalšího cizího jazyka výhodou. Podmínkou řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič.

Velkou výhodou:

Znalost práce v rezervačním systému Previo, orientace na platformě booking.com, případně v dalších rezervačních systémech

Pokročilá znalost práce v excelu

Zkušenosti s chodem jakékoliv firmy, nejlépe z oboru ubytovacích služeb a gastronomie

Proklientský přístup

Zkušenosti s fakturací

Zkušenost s vedením pracovního kolektivu

Zkušenosti z oblasti HR

Výhody:

Pružná pracovní doba

Práce v přátelském kolektivu, kde táhneme všichni za jeden provaz

Pestrá náplň práce

Sleva 50% na stravování ve firemní restauraci

Služební telefon

Velký prostor pro vlastní seberealizaci a uskutečňování vlastních nápadů

Pro více informací volejte na 733534450 nebo pište/(a zasílejte CV) na [e-mail byl skryt]

Těšíme se na setkání s Vámi!

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Černá Pole, třída Kpt. Jaroše 1942)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Home office, Sick days, Příspěvek na stravu, Mobilní telefon, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

30000 Kč/měs.

Datum zadání:

12.10.2021