Naše společnost patří mezi přední dodavatele odlitků, výkovků, svařenců a těžkých ocelových konstrukcí. U nás neexistuje pásová výroba, děláme kusové výrobky na zakázku, a proto Vám můžeme zaručit, že v naší společnosti vyrostete v experta ve svém oboru. Současně dokážeme ocenit, pokud již expertem jste.

Pro náš závod v Olomouci hledáme nové kolegy na pozici Provozní elektrikář. Nevadí, pokud nemáš praxi, seznámíš se s experty, kteří tě vše naučí. Pozice je tak vhodná i pro absolventy.

Náplň práce:
- zjišťování a odstraňování závad přístrojů a zařízení na provoze

Co po vás požadujeme:
- SOU, obor elektro
- praxe v oboru výhodou
- schopnost čtení výkresů
- zodpovědnost a spolehlivost
- ŘP sk. B výhodou

Co Vám nabízíme:
- odpovídající mzdové ohodnocení
- obědy za 22,- Kč v areálu společnosti
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na důchodové připojištění 500,-
- výhodné telefonní tarify pro Vás i Vaše rodinné příslušníky a blízké
- ozdravné pobyty ve vybraných destinacích
- zvyšování Vaši kvalifikace (školení, kurzy)
- stabilní a perspektivní zaměstnání

Pokud tě pozice zaujala, tak se nám ozvi!

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Olomouc (Řepčínská 86)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na životní pojištění, Kultura, Flexi – poukázky, Příspěvek na bydlení, Příspěvek na penzijní připojištění, Dovolená navíc, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

12.2.2019