Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Provozní Elektrikář 1 směna

ManpowerGroup s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Pro vodárenskou společnost sídlící v Hradci Králové hledáme nového parťáka na pozici Provozního elektrikáře.

Co Vás čeká?

- provádění odborných prací na vyhrazeném elektrickém zařízení

- zjišťování a lokalizace závad v rozvodnách a elektrických zařízeních

- kontroly a drobné opravy elektrického ručního nářadí a spotřebičů

- obsluha energetických zařízení

Požadujeme:

- vzdělání elektrotechnického zaměření

- platné osvědčení § 6 dle Vyhl. 50/1978 Sb.

- praxe v oboru na vedoucí pozici je výhodou

- samostatné myšlení a Řp. Sk. B

  • počet míst - 1

Nabízíme:

- individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

- 5. týdnů dovolené + 3 dny sick days

- stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění

- výhodné tarify u mobilních operátorů

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Hradec Králové

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

5.12.2019
OK
/* Not affection functionality */