Proveon aktiv linka. 155 Kč/h. Poslední volná místa!

Pokud rádi komunikujete s lidmi a chcete být odměněni za skutečné výsledky, staňte se členem naší rodiny. Získáte zkušenosti, komunikační dovednosti, nový impuls a nové přátele.

Co bude Vaším úkolem?

    • telefonické kontaktování stávajících zákazníků s nabídkou rozšířujících služeb a produktů
    • administrativní činnost

Co nabízíme?

  • průměrnou mzdu 155 Kč/h
    • NEOMEZENÉ výkonnostní bonusy
    • dlouhodobou práci a stabilní výdělek
    • flexibilní pracovní úvazky – 15,30,40 hodin týdně
    • možnost volby směn
    • práci 15 min. z centra Brna
    • stravenky pro HPP
    • i pro slovensky mluvící

Co od Vás očekáváme?

    • možnost odpracovat min. 60 hodin měsíčně
    • dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
    • aktivní přístup k práci a chuť učit se novým věcem
    • zodpovědnost, spolehlivost, cílevědomost
    • znalost práce na PC

Nahlédnout k nám můžete také prostřednictvím facebooku https://www.facebook.com/proveon/ či webových stránek http://www.karieraproveon.cz/.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Purkyňova 2855/97a)

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Multisport karta, Kultura, Stravenky, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

20.11.2017