Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Protivín. Elektrikář 2. směny. 23000 Kč/měs. + stravenky.

Pro dřevařskou výrobu v Protivíně hledáme nové kolegy - KMENOVÉ ZAMĚSTNANCE - na pozici ELEKTRIKÁŘ. Pouze 2 směny. VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY V OBORU ELEKTRO. NÁSTUP IHNED 2 SMĚNY (Ranní - odpolední) Místo výkonu práce: Protivín

Popis pozice:

  • údržba dřevařských automatických linek
  • provádění oprav a úprav strojů a strojního zařízení
  • snižování výskytu poruch

Požadujeme:

  • vzdělání SOU / SŠ v oboru elektro
  • praxe výhodou, pokud ne, rádi zaučíme
  • vyhláška č. 50/78 Sb.
  • orientace v elektrodokumentaci
  • časová flexibilita
  • spolehlivost, manuální zručnost, práce v týmu
  • počet míst - 2

Nabízíme:

  • měsíční mzdu 18 - 25.000 Kč/měs. s ohledem na předchozí zkušenosti a praxi
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • další firemní benefity

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Protivín

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

16.5.2019
OK
/* Not affection functionality */