Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Promítač do multikina CineStar - velmi zajímavá práce ve stabilní společnosti

Řetězec multikin CineStar hledá vhodného kandidáta na pozici: "Promítač projekční kabiny pro svoji pobočku Praha - Černý Most"

Pracovní náplň:

  • Kontrola kvality obrazového a zvukového formátu
  • Zadávání a kontrola programu
  • Kontrola odehrání reklamních bloků a zkušební projekce
  • Technické zajištění speciálních akcí
  • Pravidelná údržba a menší opravy promítací techniky
  • Kontrola, příjem a zajištění přepravy filmových kopií
  • Pracovní doba po dohodě v závislosti na aktuálních potřebách provozu

Nástup:

  • Ihned nebo dohodou
V případě zájmu pošlete svůj životopis s motivačním dopisem na e-mail: kyspersky@cinestar.cz

Požadujeme:

Hodíte se na pozici? Zde je soupis několika hlavních věcí, které by měl kandidát splňovat:
  • SŠ vzdělání, elektro-technika velkou výhodou
  • Zkouška dle vyhlášky 50/1978 Sb. O odborné způsobilosti v elektrotechnice
  • Praxe v promítání výhodou
  • Výbornou znalost výpočetní techniky
  • Kladný vztah k technice obecně - nezbytností
  • Flexibilitu, zodpovědnost, pečlivost a loajalitu
  • počet míst - 1

Nabízíme:

Velmi zajímavou práci na pracovní smlouvu Zázemí stabilní společnosti Zaměstnanecké benefity

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Ostatní
Ostatní pracovní pozice

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

dle domluvy

Datum zadání:

14.3.2019