Projektový manažer - strojírenství

Jsme personálně poradenská společnost People Consulting s.r.o. s více než 10letou historií na českém trhu a pro svého významného klienta z oblasti strojírenství (výroba strojů), hledáme vhodnou osobnost na pozici: PROJEKTOVÝ MANAŽER

Náplň a práce:

  • Řízení a správa větších výrobních zakázek firmy - převzetí obchodního případu od začátku do konce (vysvětlení/objasnění se zákazníkem)
  • Hlavní komunikační a organizační bod pro zákazníky společně s obchodníkem, interně zdroj zakázkových informací
  • Příprava nabídek na realizaci změny, jejich implementace
  • Zpracovávání detailního harmonogramu s milníky projektu, dílčími plněními a jednotlivými zodpovědnostmi včetně jejich plnění, kontrola průběhu, při zpoždění zakázky návrh nápravných opatření.
  • Zodpovědnost za stav zakázky
  • Účast na technických jednání, vedení obchodních a smluvních jednání s dodavateli (externí i interní) a kontrola termínu a kvality
  • Organizace obchodních a technických jednání se zákazníky ke svěřené zakázce, příprava agendy/zápisů
  • Řízení expedice a přepravy ve spolupráci s obchodním oddělením
  • Řízení přípravy manuálů ke strojům
  • Správa zakázkových složek
  • Zajištění komfortu pro zákazníky při organizaci jejich návštěvy ve společnosti (společně s kolegy z back-office)

Náš klient požaduje:

  • VŠ technického zaměření podmínkou
  • Zkušenost s vedením projektů v rámci technického produktu (z oblasti strojírenství) min. 4 roky v jedné společnosti podmínkou
  • Aktivní znalost MS office a znalost MS Project
  • Pokročilá znalost anglického jazyka, další cizí jazyk výhodou
  • Samostatnou, proaktivně zaměřenou osobnost s know-how v projektovém managementu ve strojírenství
  • Silnou, systematicky pracující osobnost
  • Schopnost komunikovat a vycházet s různými typy lidí
  • Osobnost, která ráda prezentuje, nebojí se mluvit anglicky

Náš klient nabízí:

  • Být součástí týmu, který vyrábí jedinečné stroje pro jedinečné zákazníky po celém světě
  • Uplatnění zkušeností s prostorem pro vlastní kreativitu
  • Silnou podporu ve vedení společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované obědy ve vlastní kantýně
V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš strukturovaný profesní životopis. S Vašimi údaji bude nakládáno vždy důvěrně! Pro případné otázky kontaktujte paní Ilonu Schmidt - telefonicky na čísle +420 731 116 153 nebo e-mailem na adrese ilona.schmidt@peopleconsulting.cz. Pokud nám pošlete Vaše CV, velmi rádi s Vámi telefonicky prodiskutujeme Vaše možnosti u našeho klienta. Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta. Abychom mohli s Vašimi osobními údaji pracovat, je důležité, abyste nám poskytl/a souhlas se zpracováním vašich osobních údajů. Odpovědí na tuto pracovní nabídku souhlasíte se zpracováním osobních údajů a potvrzujete, že jste měl/a možnost seznámit se informacemi o nakládání s osobními údaji zde. Pokud nám Váš souhlas v rámci GDPR udělit nechcete, prosím uveďte nám tuto informaci v rámci zaslání Vašeho životopisu. Pokud nám souhlas neudělíte, nemůžeme Vám nabízet jiné vhodné a Vašemu profilu odpovídající pracovní nabídky, např. ty, které neinzerujeme. Jestliže Váš profil bude odpovídat požadavkům na pozici některého našeho klienta, budeme Vás nejpozději do 10 dnů kontaktovat. V případě, že náš klient má jiné požadavky na Vámi poptávanou pozici, zvážíme Váš profil na jiné současné nabídky a zařadíme si Váš životopis do naší databáze. Rádi Vás budeme kontaktovat s jinou pracovní nabídkou odpovídající Vašemu profilu a požadavkům klienta. Těšíme se na budoucí spolupráci a přejeme Vám hezký den. Váš tým PeopleConsulting

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

TURNOV , CZ

Typ smluvního vztahu:

Zařazeno v oborech:

Datum zadání:

8.11.2018