Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Projektový manažer / manažerka

Nabídka již není aktuální

Volné pracovní místo - Projektový manažer

Překladatelská agentura EDLINE (www.edline.cz) hledá vhodného kandidáta na pozici projektový manažer.

Náplň práce

    • příjem objednávek
    • řízení procesu realizace zakázek
    • práce s překladatelskými nástroji (po zaškolení)
    • komunikace s klienty a dodavateli
    • spolupráce s členy obchodního a realizačního týmu

Očekáváme

    • VŠ/VOŠ/SŠ vzdělání
    • výbornou znalost práce s PC
    • velmi dobrou znalost AJ slovem i písmem
    • komunikační a organizační schopnosti
    • schopnost samostatného rozhodování
    • odolnost vůči pracovnímu stresu
    • zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu
    • vysokou motivaci a aktivní přístup k práci
    • zájem/ochotu dále se vzdělávat

Nabízíme

    • dlouhodobou spolupráci
    • zajímavé finanční podmínky
    • perspektivní pozici ve stabilní společnosti
    • přátelské prostředí, zajímavou a odpovědnou práci v mladém kolektivu
    • možnost kariérního růstu
    • zaměstnanecké benefity

Forma spolupráce

    • trvalý pracovní poměr

Místo pracoviště

    • Uherské Hradiště

Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zašlete na info@edline.cz

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Uherské Hradiště (Jiřího z Poděbrad 1212)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Mobilní telefon,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

13.7.2018