Projektový inženýr - TOP zaměstnavatel !

Do sympatické, stabilní, dynamické a moderní společnosti hledáme nového kolegu na výše uvedenou pozici!

Nabízíme:

  • Perspektivní zaměstnání v prostředí dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Zajímavou a tvořivou práci
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Zajímavé finanční ohodnocení a motivační program
  • Výkonový bonus, odměny při pracovních výročích, roční bonus
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování,
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní připojištění
  • Zvýhodněné telefonní tarify
  • Férové jednání

Náplň práce:

  • Navrhuje, implementuje a vyvíjí nové výrobní technologie a výrobní procesy s cílem splnit požadavky kladené na výrobu při zachování optimálních nákladů a efektivity výrobního procesu.
  • Znalost a koordinace tvorby a aktualizací procedur FMEA, APQP, PPAP, apod.
  • Příprava podkladů pro provoz v rámci implementačního řízení a náběhu výroby (návodky a standard worky), vytváření časových plánů projektu ve fázi náběhu
  • Ve spolupráci s vývojem v centrále a s Industrial Engineerem definovat technologie, přípravky, procesy a kalkulace pro projekty s cílem optimálně navrhnout nové výrobní technologie a procesy za účelem zajištění efektivního výrobního procesu, zajišťuje shodu s principy BOZP a dalšími vnitřními předpisy za účelem minimalizace rizika pracovních úrazů, škody na majetku, požáru a znečištění životního prostředí, přiděluje úkoly členům projektového týmu (tým je specifikován v matici Project Launch týmu)
  • Plánuje a kontroluje dosahování milníků projektu,koordinuje kvalifikační a validační proces

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • 5 let praxe v automotive na podobné pozici
  • Plynulá znalost ČJ a aktivní AJ (komunikace se zahraničím)
  • Znalost práce na PC – MS Excel, MS Word, MS Powerpoint
  • Zkušenosti s koordinací týmu, komunikační schopnosti
  • Časová flexibilita

Pracoviště:

Praha, Středočeský kraj

Datum zadání:

3.10.2019