Projektoví manažeři – podpora řízení vývoje nebo výroby vozů Škoda

Jsme dynamická firma poskytující široké portfolio služeb a komplexní řešení pro Škoda Auto a také pro jeho dodavatele. V současné době hledáme 2 nové spolupracovníky s němčinou a nejlépe se zkušenostmi v automotive.

Co vás čeká

    • Aktivní účast při řízení vývoje nebo výroby nových vozů (Kodiaq facelift) –„Baureihe“
    • Komunikace s odděleními napříč celou firmou (vývoj, dodávky, výroba, logistika, prodej,..) a se zahraničím (VW Německo, SEAT Španělsko)
    • Zpracování termínových plánů a kontrola dodržování termínů v rámci vývoje a náběhu vozu do výroby
    • Zpracování a aktualizace technických popisů nových projektů vozů
    • Vypracovávání analýz materiálových nákladů a investic, srovnání s konkurencí a vypracování návrhů opatření na jejich redukci
    • Účast a zastupování v řídících výborech (SETech) + Vypracovávání úkolů z jednání
    • Zpracování reportů pro pilotní halu
    • Zpracování připomínek z Katalogu závad předsériových vozů
    • Zpracovávání podkladů a reportů pro Náběhový tým
    • Zpracování a příprava dat k WLTP (opatření pro redukci CO2)
    • Doprovod změnového řízení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

    • VŠ, případně SŠ technického směru
    • Nutná aktivní znalost německého a anglického jazyka (min. B2)
    • Zkušenosti s prací na projekech v automotive
    • Technická znalost automobilu a jeho funkcí
    • Aktivní znalost PC, výborná znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
    • Týmový hráč, ochota vzdělávat se, flexibilita, kreativita, otevřený přístup

 Co vám můžeme nabídnout

    • Odpovídající mzdu dle zkušeností (od 50.000 Kč)
    • Stabilní práci, která Vás bude bavit a naplňovat
    • Podmínky k osobnímu růstu a dalšímu vzdělávání
    • Kariérní postup, možnost vybudovat si vlastní tým
    • Individuální přístup menší firmy, respekt a úctu
    • Přístup k veškerým informacím a otevřený dialog s Vámi
    • Pružná pracovní doba
    • Benefity (jazykové kurzy, motivační programy, bonus, příspěvky na pojištění, …)

Místo výkonu práce – Mladá Boleslav

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Kosmonosy (Zahradní 698,)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Zaměstnanecké půjčky, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na životní pojištění, Kultura, Notebook, Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Jazykové kurzy, Home office, Sick days, Příspěvek na stravu, Mobilní telefon, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Němčina

Plat:

50000 - 65000 Kč/měs.

Datum zadání:

16.1.2020