Projektant zabezpečovacího zařízení

Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici projektanta zabezpečovacího zařízení. Výkon práce je možný v těchto lokalitách: Plzeň, Praha, Ústí nad Labem, Kolín, Hradec Králové, Olomouc, Brno. Práce je vhodná i pro studenty (na dohodu o pracovní činnosti).

Popis pozice:

    • Projektování technologie sdělovacích a zabezpečovacích zařízení v železniční dopravě
    • Projekční činnost všech stupňů projektové dokumentace, zejména zpracování cenových nabídek a dodavatelské dokumentace (PDPS a DSPS)
    • Komunikace s dotčenými orgány státní správy
    • Kooperace s ostatními členy týmu

Požadujeme:

    • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektro, informatiku a železniční dopravu (možný i student)
    • Znalost práce na PC
    • Znalost práce v Microsoft a AutoCADu
    • Vyhláška č. 50/78 Sb. výhodou
    • AJ, NJ nebo RJ výhodou
    • Autorizace ČKAIT výhodou
    • Řidičský průkaz sk. B
    • Komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, schopnost řešit problémy

Nabízíme:

    • Jistotu zázemí úspěšné české společnosti
    • Příjemné pracovní prostředí
    • Zajímavé finanční ohodnocení
    • Bonusové ohodnocení dle výsledků
    • Mimořádné roční odměny
    • Stravenky
    • 5 týdnů dovolené
    • Služební telefon
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Kurz anglického jazyka
    • Pravidelné školení

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Česká Republika

Benefity:

Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Dovolená navíc, Sick days,

Zařazeno v oborech:

Stavebnictví
Projektant

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

30000 - 40000 Kč/měs.

Datum zadání:

2.9.2019