Project manager pro podporu testů ve vývoji Škoda Auto

Do oddělení testujícího elektrokomponenty vozů Škoda, hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á bude mít dohled nad aktuálním stavem svěřených projektů, bude se účastnit delegovaných jednání, důležité informace následně zpracuje se svým týmem a bude je komunikovat v ucelené formě s vedením oddělení a zodpovědnými testery/konstruktéry.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

    • Účast na pravidelných a delegovaných jednání týkajících se svěřených projektů
    • Sběr dat, jejich třídění a analýza
    • Reporty z jednání pro vedení oddělení integračních testů
    • Vyhledávání dat z koncernových systémů, příprava a sběr dat pro jednání, tvorba prezentací a přehledů, reporty
    • Zodpovědnost za včasné dodání podkladů z/do spolupracujících útvarů
    • Zodpovědnost za 1 až 2 členy svěřeného týmu
    • Spolupráce při aplikaci technických změn do testů
    • Komunikace se spolupracujícími útvary (Škoda, VW)

POŽADAVKY:

    • VŠ nebo SŠ vzdělání s praxí (technické zaměření, elektro výhodou).
    • AJ nebo NJ úroveň min. A2 (mírně pokročilá znalost)
    • Samostatnost a spolehlivost, pečlivost, flexibilita
    • Týmová spolupráce, komunikativnost
    • Inovativní přístup k práci a analytické myšlení
    • Aktivní znalost PC, výborná znalost MS Office, znalost dalších aplikací velkou výhodou
    • Znalost elektrotechniky není podmínkou

VAŠÍ VÝHODOU BUDE:

    • Znalost systémů Škoda (Systém 42, AVON, KVS)
    • Orientace v elektronice a el. zasíťování os. vozů
    • Zkušenosti v automotive
    • Vůdčí osobnost, kreativita, otevřený přístup

NABÍZÍME:

    • Mzdu 55.000 – 70.000 Kč (dle zkušeností)
    • Možnost vybudovat si vlastní tým – kariérní i finanční postup
    • Smlouvu na dobu neurčitou
    • Podmínky k osobnímu růstu a dalšímu vzdělávání
    • Individuální přístup menší firmy, respekt a úctu
    • Přístup k veškerým informacím a týmovou práci
    • Pružná pracovní doba
    • Benefity (kurzy, dovolená navíc, motivační programy, bonus, …)

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Kosmonosy (Zahradní 698,)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Příspěvek na penzijní připojištění, Stravenky, Jazykové kurzy, Sick days, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Vysokoškolské

Požadované jazyky:

Angličtina, Němčina

Plat:

od 50 tisíc

Datum zadání:

28.4.2019