Programátor/ka v Delphi

Nabídka již není aktuální

Pro našeho klienta, úspěšnou a stále se dynamicky rozvíjející českou společnost, s dlouhodobou tradicí na českém trhu, obsazujeme pracovní pozici, která by mohla zajímat právě Vás! Je to firma, kde se pracuje s nejmodernějšími technologiemi, hodně se zde hledí na rozvoj pracovníků a je zde velmi přátelské a příjemné pracovní prostředí (v rámci prostor firmy máte možnost využívat posilovnu, horolezeckou stěnu, kulečník, stolní fotbálek, solnou jeskyni..apod., společnost jako benefity nabízí: jazykové kurzy, dotované stravování, Multisport kartu, zaměstnanecké slevy na prodávané zboží a další).

Vaše náplň práce a zodpovědnosti:

Programátorská činnost ve vývojovém prostředí Delphi (vývoj IS) Podílení se na dalších dílčích projektech (zpracování požadavků, analýza a vývoj) Zpracování dokumentace Testování Týmová spolupráce s ostatními členy týmu Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti, které od Vás očekáváme: VŠ/SŠ vzdělání technického směru Alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici ve větší společnosti Velmi dobrá znalost programování v prostředí Delphi Preferujeme zkušenost s vývojem většího IS Velmi dobrá znalost práce s databázemi MS SQL Schopnost operativně reagovat na vzniklé problémy Samostatnost, kreativita, pečlivost a spolehlivost Analytické a koncepční myšlení, spolehlivost Schopnost pracovat v týmu, ochota komunikovat Otevřenost učit se novým věcem

Náš klient Vám nabízí:

Možnost seberealizace a možnost přinášet vlastní nápady Práci ve známé, stabilní a rozvíjející se společnosti Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí Možnost osobního i odborného růstu – na základě odváděných výsledků Možnost čerpat širokou škálu zaměstnaneckých benefitů Dobrou dostupnost MHD Nástup možný ihned Pokud Vás nabídka našeho klienta oslovila a splňujete výše uvedené podmínky – neváhejte a kontaktujte nás zasláním svého životopisu v českém jazyce na e-mailové adrese: [e-mail byl skryt] . V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat. Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení /přeposlání dál! Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme. Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Zařazeno v oborech:

IT / Vývoj softwaru
Programátor

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Datum zadání:

15.7.2015

Podobné nabídky

Hledaní práce

Asistent/ ka v oddělení daňového poradenství - Praha KPMG Česká republika, s.r.o. | Praha
Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na životní pojištění, Multisport karta, Kultura, …

Prodavač/ka v pekařství Hello! Veleslavín Lagardere Travel Retail, a.s. | Praha
Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Finanční bonusy

Prodavač/ka v pekařství Hello! Dejvická Lagardere Travel Retail, a.s. | Praha
Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Finanční bonusy

Prodavač/ka v Pekařství Mr. Baker Strašnice Lagardere Travel Retail, a.s. | Praha
Sleva na firemní produkty, Pitný režim, Finanční bonusy


Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)
/* Not affection functionality */