Programátor - Java, PL/SQL – OBJ1876

Nabídka již není aktuální

Požadavky:

    • VŠ, SŠ
    • AJ pokročilá úroveň (zpracování dokumentace)
    • flexibilitu
    • praxe na obdobné pozici
    • znalost ORACLE databází
    • ŘP sk. B

Pracovní náplň:

    • zpracování uživatelských příruček
    • práce na vývojových projektech
    • spolupráce na analýze řešení a zpracování funkční specifikace
    • testování a následné odstraňování chyb

Nabízíme:

    • zajímavou práci na významných projektech
    • odborné a jazykové kurzy
    • benefity
    • pružná pracovní doba
    • kariérní růst
    • pracoviště Ostrava

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Ostrava

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Notebook, Stravenky, Home office, Mobilní telefon, Pružná pracovní doba,

Zařazeno v oborech:

IT / Vývoj softwaru
Programátor

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Angličtina

Plat:

od 30 tisíc

Datum zadání:

13.7.2018