Programátor (Front End Developer)

Axial Personnel Agency, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí

Pro našeho významného klienta hledáme kandidáty, kteří budou u zrodu nové sociální sítě, baví je pracovat na projektu, který má smysl, kteří se chtějí v budoucnu ohlédnout a vidět za sebou kus své práce:

Náplň práce:
Společnost vyvíjí mobilní a webovou aplikaci pro novou sociální síť.
Aktuálně řeší práci s multimediálními soubory, SMS bránou,
platební bránou, správou elektronické peněženky, komunikaci mezi
uživateli a implementaci řady API sociálních sítí (Facebook,
Google, LinkedIn, Twitter, YouTube, Vimeo, Instagram … ).

Požadujeme:

- zkušenosti s některým z rozšířených JavaScript, frameworků a CSS preprocesorů
- zájem o zdokonalení v AngularJS
- zájem o získání praktických zkušenosti na větším projektu
- znalost kódu, manažerské schopnosti a vedení týmu VÝHODOU (možnost kariérního růstu na Projektového manažera)

Nabízíme:

- finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností (25. – 50.000 Kč)
- možnost stabilních provizí při úspěšném zavedení nové sociální sítě
- mladé neformální prostředí
- malý ale přátelský a výkonný tým
- stabilitu
- možnost vybrat si typ spolupráce dle svých potřeb (full-time, tak part-time, externě či interně)
- dle vlastních zkušeností a cílů možnost výběru, které úkoly a v jakém rozsahu je budete řešit
- pro interní zaměstnance nabízíme širokou škálu benefitů (home office, sick days, dovolená navíc, vzdělávání, stravenky, příspěvky na kultury či sport).
- vhodné i pro absolventy

Pro více informací, (př. jakou technikou je společnost vybavena a další),nás prosím kontaktujte.

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Brno

Typ práce:

Práce pro absolventy

Zařazeno v oborech:

IT / Vývoj softwaru
Programátor

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

24.3.2017