Programátor – vývojář C# a ASP.NET

Nabídka již není aktuální

Pro našeho významného klienta, českou obchodní společnost, hledáme vhodné a šikovné kandidáty/tky na pozici: Programátor – vývojář C# a ASP.NET.

Náplň práce a zodpovědnosti:

Spolupráce na tvorbě přiděleného SW / aplikací Spolupráce na „nasazování“ vytvořeného produktu a jeho následná podpora a rozšiřování Spolupráce s testery a produktovými manažery Práce v dynamickém týmu

Požadovaná kvalifikace, dovednosti a schopnosti:

Alespoň roční praxe na obdobné pozici SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT nebo odpovídající zkušenosti Znalost C# a ASP .NET, NET Framework, MS SQL Znalost AJ slovem i písmem Velmi dobré analytické dovednosti, schopnost uvažovat v souvislostech Výborné komunikativní dovednosti a schopnost práce v týmu Samostatnost a vysoká míra zodpovědnosti

Klient nabízí:

Práci v příjemném pracovním týmu a neformálním prostředí Flexibilní pracovní dobu Samostatnou a zodpovědnou práci Možnost čerpat širokou škálu firemních benefitů Možnost odborného i profesního růstu Práci v prestižní a významné mezinárodní společnosti Nástup dohodou V případě, že Vás náš inzerát zaujal a splňujete výše uvedené podmínky, zašlete nám svůj životopis.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha

Zařazeno v oborech:

IT / Vývoj softwaru
Programátor

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Datum zadání:

7.8.2014