Profi frézař s možností kariérního růstu

Nabídka již není aktuální

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozic "frézař"

Nabízíme:

Mzda- 90-120 Kč Zajímavou práci v rozvíjející se stabilní české firmě Možnost získání nových znalostí a kariérního růstu Velmi dobré finanční ohodnocení a firemní benefity Příspěvek na penzijní připojištění 2-3 směnový provoz Pracovní poměr: 1 rok, poté na neurčito Lokalita: okr. Děčín

Náplň práce:

plnění plánu výroby dle zadání každodenní odvod odvedené práce dodržování pořádku na pracovišti dle nastavených standardů dodržování předepsaných Technologických postupů výroby správa zapůjčeného nástroje, nářadí a přípravků kontrola a údržba stroje předepsané pro obsluhu stroje

Požadujeme:

Vzdělání: střední odborné s výučním listem (mechanik, obráběč kovů příp. SŠ strojírenského zaměření Znalost obsluhy stroje Částečná znalost programování výhodou Znalost a orientace ve výkresové dokumentaci Pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost Ochota pracovat ve směnném provozu

Pracoviště:

Liberecký kraj, Ústecký kraj

Datum zadání:

20.2.2018