Produktový manažer e-shopu (s praxí)

Hledáme kolegyni pro obsluhu e shopu zaměřeného na prodej módy www.Galanto.cz

Náplň  práce:

    • Tvorba textů dle SEO, doplňování fotografií, textů v administraci obchodu
    • Správa produktů e-shopu obnášející doplňování produktů, hlídání jejich pozic na zbožových portálech, aktualizace popisů, fotografií, cen
    • Správa sociálních sítí
    • Udržování aktuálnosti sortimentu
    • Správa mailingu
    • Další činnosti z oblasti správy produktů a marketingu

Nástup možný ihned.

Požadavky:

    • Výborný psaný projev, nejlépe zkoušku z ČJ.
    • Schopnost psát úderné, dobře strukturované a čtivé texty
    • Praxe v administraci e shopu nutností
    • Znalost SEO podmínkou
    • Obchodní, organizační talent
    • Perfektní znalost práce na PC a orientace na internetu
    • Znalost práce v některém z grafických programů a úprava fotografií
    • Znalost anglického jazyka výhodou
    • Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost

Co nabízíme:

    • Práci z pohodlí domova
    • Nástup ihned
    • Flexibilní pracovní doba
  • Odpovídající finanční ohodnocení
    - Zázemí stabilní společnosti
    - Sleva na firemní produkty
    - možnost osobního rozvoje a pracovního postupu

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat e-mailem svůj životopis spolu s fotografií na galanto@galanto.cz

Pokud nesplňujete výše uvedené body alespoň z 90%, nekontaktujte nás. Šetřete prosím náš
i Váš čas. Děkujeme.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Říčany u Prahy

Benefity:

Sleva na firemní produkty,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

8.2.2018