Product owner technických aplikací

Nabídka již není aktuální

Technický appky typu server monitor, VPN či blokování hovorů patří k našim nejoblíbenějším, ale potřebujeme někoho, kdo by je opečovával z pozice product ownera. Chceš mít klíčový vliv na budoucnost těchto appek? Tak neváhej a ozvi se!

Náplň práce:

    • Primárním cílem Product Ownera je porozumění produktu, zákazníkovi a definice, komunikace, a jasné vysvětlení cíle a to jak týmu, tak managementu a zákazníkům
    • Definování vize produktu a její transparentní komunikace týmu, zákazníkům a firmě
    • Provádění analýzy trhu a vytváření funkční specifikace
    • Stanovování priorit, určování směru produktu
    • PO zastupuje zákazníka / samotný zákazník
    • Tvoří, udržuje backlog
    • Schvaluje MVP (diskuze s PM, DevTeamem, Sponsorem)
    • Schvaluje hotové User stories
    • input/ouptut s CEO (interní projekty) nebo se zákazníkem (zakázkové projekty)
    • PO má na starosti Business Value, a také ROI produktu.
    • Tráví dostatek času se zákazníky, aby vždy správně rozhodnul, kde je pravá hodnota pro zákazníka.
  • Produkt: mobilní aplikace, např. apliakce na blokování hovorů, speed testy, VPN atd.

Požadavky:

    • Předchozí zkušenosti na podobné pozici v IT společnosti (vedení alespoň 1 úspěšného produktu z podobné pozice)
    • Přehled v oblasti produktového managementu
    • Zájem o obchodní stránku v IT oblasti
    • Orientace v životním cyklu vývoje SW, zkušenost s užitím agilních metodik
    • Orientace v IT, nejlépe v technických mobilních aplikacích
    • Být schopen analyzovat trh a navrhovat zlepšení
    • Výborné komunikační schopnosti

Nabízíme:

    • Práci na zajímavém interním produktu
    • Zábavný a přátelský kolektiv
    • Možnost přivést si do práce svého psího kamaráda (už tu dva máme)
    • Zázemí zavedené datacentrové pobočky
    • Možnost podílet se na rozvoji nové divize pro vývoj mobilních aplikací
    • Firemní benefity (5 týdnů dovolené, stravenky 100 Kč možnost homeoffice, flexibilní pracovní doba, občerstvení na pracovišti zdarma, Multisport karta…)

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Cejl 825/20)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, Multisport karta, Notebook, Stravenky, Jazykové kurzy, Dovolená navíc, Home office, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Požadované jazyky:

Angličtina, Čeština

Plat:

od 60 tisíc

Datum zadání:

3.10.2018