Prodejní asistent/ka na HPP Plzeň

Provozujeme stánky s bižuterií a módními doplňky ve všech větších městech v obchodních centrech. Hledáme šikovné brigádnice/brigádníky na náš stánek.

Popis pozice: Jedná se o práci s atraktivním sortimentem v mladém kolektivu - prodej bižuterie a módních doplňků. Brigáda je dlouhodobějšího charakteru. Vhodné pro VŠ studenty/ky.

Požadujeme: Spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu, pečlivost, ochotu učit se novým věcem, ranní i odpolední směny.

Nabízíme: Flexibilní směny, práci v mladém kolektivu. Mzda 20.000,- Kč/měsíčně. Speciální bonusový program.

Máte - li o nabízenou brigádu zájem, zašlete životopis s telefonním číslem. Těšíme se na případnou spolupráci.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Plzeň

Typ smluvního vztahu:

Benefity:

Sleva na firemní produkty,

Zařazeno v oborech:

Obchod
Prodavač/ka

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

7.12.2018