Pro našeho klienta sídlícího ve Vsetíně hledáme kolegu/kolegyni na pozici Prodejce na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

* komplexní péče o svěřené zákazníky, poradenství
* organizační zajištění objednávek
* ostatní činnosti spojené s prodejem

Požadujeme:

* praxe v oboru voda, topení, sanita
* SŠ/SOU
* komunikativní osobnost
* dobrou uživatelskou znalost PC
* flexibilitu, spolehlivost
* loajalitu

Nabízíme:

* zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou tradicí

* možnost seberealizace a osobního rozvoje

* odpovídající finanční ohodnocení
* příspěvek na stravování
* příjemné pracovní prostředí

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Vsetín (Vsetín )

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

9.11.2018