Prodejce T-Mobile: 25K FIX, provize, stravenky

Pro společnost T-Mobile hledáme šikovného a výřečného obchodníka, či obchodnici po telefonu. Kromě HPP a fixní mzdy 25.000 Kč nabízíme po zapracování širokou škálu bonusů. Nejšikovnější obchodníci si vydělají více než dvojnásobek fixní částky, všichni pak mají možnost zvýhodněného neomezeného mobilního tarifu a stravenek. Můžete se těšit na příjemný kolektiv a moderní klimatizované kanceláře s dobrou dopravní dostupností (zastávka Masná).

Nabízíme

    • Garantovaná nástupní mzda FIX 25.000 + po zapracování bonusy
    • Plný nebo zkrácený úvazek (40/30/25 hodin týdně)
    • Odborné komunikační a produktové školení, průběžné vzdělávání
    • Nástup možný ihned
    • Bonus 5000 Kč za doporučení nového pracovníka
    • Motivační soutěže
    • Společné snídaně
    • Flexi passy

Benefity po zapracování

    • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
    • Speciální bonus za docházku
    • Výkonnostní bonusy
    • Exkluzivní neveřejný mobilní tarif - získáte neomezené volání, SMS, 1GB internetu

Náplň práce

    • Telefonické oslovování stávajících i nových klientů
    • Vedení administrativy spojené s hovory

Požadujeme

    • Komunikativní osobnost
    • Spolehlivost, pečlivost, tah na branku
    • Český jazyk nebo slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího
    • Praxe v call centru výhodou, nikoli podmínkou

Místo výkonu práce

    • Křenová 478/72, Brno

Hanya corporation s.r.o. se nachází v moderních kancelářích v centru Brna, dostanete se k nám tramvají číslo 8, 9, 10 nebo trolejbusem číslo 31 a 33 - zastávka Masná. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte telefonicky na +420 778 531 424 Bližší informace o nabízené pozici se nacházejí na https://www.callcentrumbrno.cz. Do e-mailu přiložte strukturovaný životopis.

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Brno (Křenová 478/72)

Benefity:

Stravenky,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

11.5.2019