Prodejce - Prahy a Středočeský, Jihočeský, Plzeňský, Karlovarský kraj

Nabídka již není aktuální.

Profil společnosti:

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je Benefit stavební prvky s.r.o. - rodinná firma s vice než 20 letou praxí v oboru odvodňovacích systémů, která na českém trhu výhradně zastupuje silného zahraničního partnera firmu HAURATON.

Náplň práce:

Hledáme nového člena týmu na pozici: prodejce pro území jižní část Prahy a Středočeského kraje, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj a Karlovarský kraj.

    • Máte rádi výzvy?
    • Nebude to jednoduché, zvládnou to jen ti nejschopnější!

PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!

Požadujeme:

    • středoškolské vzdělání
    • znalost práce na PC (Word, Excel)
    • řidičský průkaz skupiny B
    • praxe v řízení osobního automobilu
    • ochota a komunikační schopnosti
    • prokazatelné výsledky z vašich předchozích zaměstnání

Hledáme člověka, který rád komunikuje s lidmi, chce zůstat dlouhodobě v naší firmě a stát se důležitým členem našeho týmu, nebojí se náporu práce a dokáže kolem sebe udržet systém a pořádek. Výborné pracovní výsledky, loajalitu, ochot u a pracovní nasazení rozhodně umíme ocenit.

Nabízíme:

    • práci v příjemném a skutečném týmu
    • osobní přístup k zaměstnanci
    • jasně dané výsledky vaši práce
    • možnost práce z domova
    • jistota dlouhodobého zaměstnání
    • My vás naučíme: vyznat se v odvodňovacích prvcích, vést obchodní jednání, uzavírat objednávky.

Místo práce: areál PRAGORENT, vjezd z ulice F. V. Veselého objekt L 11, Praha 9 - Horní Počernice

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: [e-mail byl skryt]

Platnost inzerátu končí 15. 2. 2018. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Zadavatel:

Personální agentura

Jihočeský (areál PRAGORENT, vjezd z ulice F. V. Veselého objekt L 11, Praha 9 - Horní Počernice)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

do 15 tisíc

Datum zadání:

15.1.2018