Prodejce náhradních dílů a příslušenství

Pro našeho významného klienta - prodejce a servis vozů Škoda a VW v Praze hledáme kandidáta na pozici:

Náplň práce:
- kontrola, správa skladu, kompletace a výdej zboží
- identifikace náhradních dílů a příslušenství v elektronickém katalogu
- telefonická i osobní komunikace se zákazníky
- organizace a údržba skladových prostor
- práce s PC, administrativní činnost

Požadujeme:
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost náhradních dílů a zájem o automobily
- praxe v oboru výhodou
- příjemné vystupování a schopnost jednání se zákazníky
- spolehlivost a samostatnost

V případě, že Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete Váš životopis na email: [e-mail byl skryt] s předmětem Prodejce ND

Těšíme se na reakce!

Zadavatel:

Fyzická osoba - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

13. plat, Stravenky, Příspěvek na stravu,

Požadované vzdělání:

Středoškolské s maturitou

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

30.5.2017