Prodejce kuchyní Möbelix Olomouc

Jste komunikativní a hledáte stálé zaměstnání s možností dobrého výdělku ?
Pro naši pobočku obchodního domu s nábytkem a bytovými doplňky MÖBELIX, hledáme šikovné prodejce do oddělení nábytku na 3/4 úvazek.

Poskytneme Vám kompletní zaškolení na prodej našeho sortimentu.

Pracovní náplň:

    • aktivní péče o zákazníky
    • prodej sortimentu nábytku
    • práce s PC

Požadujeme:

    • příjemné vystupování
    • komunikativní osobnost
    • předchozí zkušenosti v oboru vítány
    • časovou flexibilitu (práce i o víkendech)
    • zodpovědnost
    • ochotu učit se novým věcem
    • zkušenosti s montáží nábytku výhodou

Nabízíme:

    • stabilní zaměstnání na HPP
    • zajímavé platové ohodnocení + provize z obratu až 25.000,–
    • firemní benefity
    • 3/4 pracovní úvazek
    • zaškolení na pozici
    • nástup možný ihned

Chcete vidět, jak to v Möbelix vypadá? Podívejte se na následující video:

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Olomouc

Typ smluvního vztahu:

Práce na částečný úvazek

Benefity:

Lékařské prohlídky, Stravenky, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Obchod
Prodavač/ka

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

11.6.2018