Prodejce, co to vezme od podlahy – motivující prémie a bonusy

Jsme rodinná firma a oblékáme podlahy již skoro 30 let. Máme několik poboček po celé České republice a momentálně hledáme dalšího parťáka do největší a nejúspěšnější prodejny v Příbrami, který bude pro naše klienty nejen prodejcem, ale i milým poradcem pro komplexnost jejich interiéru. Máte možnost pracovat ve stabilní prosperující společnosti s velkými zisky. Nabízíme příležitost měsíčních bonusů a výdělků dle vaši šikovnosti a zisku firmy až 15 000 Kč měsíčně. Můžete být jak zkušený odborník na obdobné pozici, tak i absolvent, kterého rádi zaučíme.

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníkem a poradenství s výběrem
  • Prezentace zboží
  • Manipulace se zbožím ve skladě (ještěrka vám v tom bude skvělým pomocníkem)
  • Doplňování rolí do stojanů

Požadujeme:

  • Nadšení poskytovat našim klientům kvalitní servis
  • Ideálně fyzickou zdatnost (budete manipulovat s rolemi podlahových krytin)
  • Samostatnost a pečlivost
  • počet míst - 1

Nabízíme:

  • HPP
  • Stabilní fix
  • Motivující bonusy a prémie dle vaši šikovnosti a ziskovosti firmy až 15 000 Kč každý měsíc
  • Stravenky
  • Benefitní karta s měsíčním kreditem
  • Práci v modernizované hezké hale
  • Zařízená kuchyňka
  • Nový pracovní oděv
  • Příjemnou firemní a kulturní atmosféru
  • Přátelský kolektiv, neobejdeme se bez posezení u piva
  • Firemní akce
  • Odborné zaškolení na začátku a v průběhu spolupráce
  • Možnost uplatnění jak pro zkušené odborníky, tak i nováčky bez zkušenosti – určitě vás do vody nehodíme
  • Káva a občerstvení na pracovišti
  • Vánoční prémie
  • Parkování před budovou
  • Dostupnost MHD
  • Nástup ihned nebo dle domluvy
Ozvěte se nám a pošlete svůj životopis! My vám zavoláme, společně probereme detaily a další kroky. Vyhrazujeme si právo kontaktovat pouze uchazeče, kteří vyhovují požadavkům pro postup do užšího kola. Držíme vám palce!

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Příbram

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Zařazeno v oborech:

Obchod
Prodavač/ka

Požadované vzdělání:

Základní

Plat:

22000 - 37000 Kč/měs.

Datum zadání:

12.5.2022
/* Not affection functionality */