HLEDÁME NOVÉ OBCHODNÍ TALENTY! - JIHLAVA 30-50.000 Kč/měsíc

Máte v sobě obchodního ducha, nebo jsou auta vaším koníčkem? Hledáte perspektivní práci ve stabilním prostředí? Jste týmový hráč a člověk orientovaný na výsledek?
Pokud jsou vaše odpovědi ano, jsme ta pravá volba. Protože my jsme víc než jen autobazar. Jsme prodejní tým plný sympatických lidí, který moc rád přivítá nové kolegy.

Přidejte se k nám a odstartujte kariéru v mezinárodní firmě!
#zivotvackach #kariernirust #karieravackach #pridejseknAAAm #hvezdnakarieravAAA

NÁPLŇ PRÁCE:

    • Komunikace se zákazníky přímo na pobočce
    • Poskytování zákaznického servisu - výběr a prezentace vozu, testovací jízdy, uzavírání obchodů
    • Spolupráce s obchodním týmem

Pokud si nejste jist, že máte dostatečné znalosti aut, nevadí, naše tréninkové oddělení vás leccos naučí. Nepotřebujeme mechanika, ale zapáleného “autíčkáře”, který se nevzdává a rád za sebou vidí výsledky.

NABÍZÍME:

    • Měsíční mzdu 30.000-50.000Kč (Strop nemáme, záleží jen na vás, kolik si chcete vydělat)
    • Garantovaný výdělek 30.000Kč ve zkušební době
    • HPP na dobu neurčitou
    • Kariérní růst pro každého, kdo má chuť se zlepšovat
    • Polovinu měsíce volno (práce na krátký/dlouhý týden)
    • Školící programy vlastní tréninkové akademie
    • Přátelský a dynamický kolektiv
    • Podporu od nadřízeného v každém okamžiku
    • Benefity - slevy na služby a zboží, na sport, zvýhodněné tarify na telefon a mnoho dalších

POŽADUJEME:

    • Pozitivní přístup, samostatnost a smysl pro obchod
    • Chuť učit se novým věcem a pracovat ve venkovním prostředí
    • Komunikativnost, spolehlivost a časovou flexibilitu
    • Řidičský průkaz skupiny B

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Jihlava (Znojemská 2380/82)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Lékařské prohlídky, Pitný režim, Multisport karta, Kultura, Jazykové kurzy, Mobilní telefon, Finanční bonusy,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 40 tisíc

Datum zadání:

27.3.2019