PRODEJ KNIH PO TELEFONU-výdělky i 33.000 Kč+spousta benefitů+precizní zaškolení a prima kolektiv

Nabídka již není aktuální

Na náš úspěšný projekt, který se věnuje prodejem knih a knižního členství po telefonu, hledáme nové kolegy.

Náplň práce je:
* telefonické kontaktování stávajících a potencionálních klientů
* prezentace aktuálních produktů a služeb
* jednoduchá práce na PC

Požadujeme

* základní znalost práce na PC
* příjemný hlasový projev
* pozitivní myšlení a přístup k práci :-)

Nabízíme
* spolupráce na HPP, ale i na DPČ i DPP
* přesně stanovenou fixní mzdu + bonusy ve formě provizí z uzavřených objednávek
* průměrný výdělek u HPP po zaučení 33.000 Kč/měs.
* průměrný výdělek u brigádníků po zaučení 150 Kč/hod
* soutěže a hry o krásné výhry
* možnost výběru směn - Po až So
* neformální dress code
* účast na vzdělávání a získání certifikátu odbornosti
* přátelské kolektiv a příjemné pracovní prostředí
* zajištěné občerstvení na pracovišti
* zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich rodinu

V případě zájmu zašlete životopis a my Vás budeme obratem kontaktovat ohledně termínů výběrového řízení.
Těšíme se na Vaše reakce. :-)

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Písek (Karlova 108)

Benefity:

Lékařské prohlídky, Pitný režim, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy, Pružná pracovní doba,

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Požadované jazyky:

Čeština

Plat:

od 25 tisíc

Datum zadání:

23.2.2018