Nabídka již není aktuální

Hledáme schopné loajální a slušné zaměstnankyně/ce do prodejny masa a uzeniny.

Náplň práce:

  • prodej masa a uzeniny
  • obsluhující personál v predjnách
  • doplňování zboží, přebírání zboží od dodavatelů
  • prodej nakupujícímu
  • práce s pokladnou
  • práce na dvě směny 6:00 až 13:30 nebo 13:30 až 21:00

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání
  • slušné vystupování, praxe v oboru, ochota učit se novým věcem,
  • praxe na obdobné pozici (značnou výhodou)
  • příjemné vystupování a vzhled
  • čistý rejstřík trestů
  • potvrzení možnosti práce s potravinami (potravinářský průkaz) možno si dodělat.
  • zájem o dlouhodobé pracovní uplatnění
  • nástup ihned

Nabízíme:

  • pracovní uplatnění v příjemném pracovním prostředí
  • dlouhodobé pracovní uplatnění na HPP
  • Mzda 24 000,- dovolená, benefity a sleva na zboží
  • pracoviště po celé Praze
Zaujala Vás pracovní nabídka? Zašlete nám Váš životopis na [e-mail byl skryt] nebo volejte na tel: +420 778736555

Pracoviště:

Praha

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Datum zadání:

21.1.2018