Prodavač/ka v řeznictví (Horní Měcholupy, mzda 16.500 Kč)

Pro naši prodejnu Novák maso uzeniny v části Horní Měcholupy (tradiční součást objektů obchodního řetězce Penny Market), na adrese: Hornoměcholupská 492, 109 00 Praha 10, hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici PRODAVAČ/KA – POKLADNÍ.

Lepší život začíná výběrem spolehlivého zaměstnavatele. Snažíme se proto, stát se pro Vás tím nejlepším zaměstnavatelem a klademe důraz na férový přístup k zaměstnancům.

Nabízíme Vám:

    • smlouvu na dobu neurčitou (zkušební doba 3 měsíce)
    • plný či zkrácený úvazek (dle dohody)
    • mzdu 16.500 Kč
    • mzdu vždy do 15.dne v měsíci
    • pracovní doba (6.00 – 13.00 hod a 13.00 – 20.00 hod) + soboty, neděle
    • příplatky za práci o víkendu
    • firemní benefity (příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na praní oděvů, rekreační zařízení, slevové poukázky na nákup)
    • platí, čím déle u nás budete, tím víc získáte
    • finanční bonus za přivedení nových kolegů
    • nástup do přátelského pracovního prostředí je možný dle domluvy

Náplň práce:

    • rádi Vás naučíme jak obsluhovat zákazníky a pracovat s pokladnou
    • součástí práce je i příprava, krájení a balení lahůdek, uzenin, masa, sýrů a pečiva
    • manipulace se zbožím, kontrola kvality zboží a záruční lhůty je pak samozřejmostí
    • směna končí úklidem prodejny a mytím nádobí

Požadujeme:

    • praxi v prodeji výhodou, ne podmínkou, nové kolegy rádi všechno naučíme
    • ochota pracovat dle rozpisu směn
    • příjemné a vstřícné jednání
    • potravinářský průkaz
    • věk min. 18 let

Hlavně nezapomeňte, „s úsměvem jde všechno líp“, práce taky :-).

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Praha (Horní Měcholupy)

Plat:

Dle domluvy

Datum zadání:

17.8.2017