Prodavač/ka v řeznictví (Dvůr Králové nad Labem, mzda 16.500 Kč)

Pro naši prodejnu Novák maso uzeniny (tradiční součást objektů obchodního řetězce Penny Market), hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici PRODAVAČ/KA – POKLADNÍ.

Nabízíme:

- smlouvu na dobu neurčitou (zkušební doba 3 měsíce)

- plný či zkrácený úvazek (dle dohody)

- mzdu 16.500 Kč, nebo možnost pracovat i brigádně 85 Kč/hod

- mzdu vždy do 15.dne v měsíci

- pracovní doba (6.00 – 13.30 hod a 13.00 – 20.30 hod) + soboty, neděle

- příplatky za práci o víkendu

- firemní benefity (příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na praní oděvů, rekreační zařízení, slevové poukázky na nákup)

Náplň práce:

- rádi Vás naučíme jak obsluhovat zákazníky a pracovat s pokladnou

- součástí práce je i příprava, krájení a balení lahůdek, uzenin, masa, sýrů a pečiva

- manipulace se zbožím, kontrola kvality zboží a záruční lhůty je pak samozřejmostí

- směna končí úklidem prodejny a mytím nádobí

Požadujeme:

- praxi v prodeji výhodou, ne podmínkou, nové kolegy rádi všechno naučíme

- ochota pracovat dle rozpisu směn

- příjemné a vstřícné jednání

- potravinářský průkaz

- věk min. 18 let

Lepší život začíná výběrem spolehlivého zaměstnavatele...

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Dvůr Králové nad Labem (17. listopadu)

Zařazeno v oborech:

Obchod
Pokladní, Prodavač/ka

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

12.9.2017