Prodavač/ka v mořských specialitách - Hradec Králové

Nabídka již není aktuální

  • Máš vztah ke gastronomii a baví tě práce s lidmi?
  • Je úsměv a vstřícnost tvojí neoddělitelnou součástí ?
  • Víš, že obchod není pouze o zboží, které se prodává, ale o atmosféře a umění prodat ?
  • Máš zkušenosti, znalosti či vzdělání v oblasti potravin nebo zkušenosti z gastronomie?
Možná právě tebe hledáme do stále se rozrůstajícího teamu prodejny mořských produktů v Hradci Králové.

Vaše náplň práce:

  • práce v prodejně mořských specialit

Co od Vás očekáváme:

  • vášeň pro dobré jídlo a vaření
  • ochotu naučit se o mořských produktech téměř vše
  • kladný vztah k prodeji a k zákazníkům
  • schopnost nejen prodat, ale i doporučit
  • komunikační dovednosti
  • příjemné vystupování
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • min SŠ vzdělání a praxi v oboru (maloobchodní činnost)
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Internet apod.)

Co Vám nabízíme:

  • finanční ohodnocení adekvátní dosaženým výsledkům a odvedené práce
  • bohaté firemní benefity
  • slevy na firemní produkty
  • příspěvek na školku pro rodiče na RD
  • pro uchazeče se vzdálenějších lokalit možnost příspěvku na bydlení
  • příjemné, nově vybavené pracovní prostředí
  • forma úvazku HPP
V případě zájmu o tuto pozici kontaktujte [e-mail byl skryt]

Pracoviště:

Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Zařazeno v oborech:

Obchod
Obchodní zástupce

Datum zadání:

17.1.2018