PRODAVAČ/KA – pokladní

Nabídka již není aktuální

Rádi pracujete v prostředí, kde svou přítomností přispíváte ke spokojenosti zákazníků? Chcete v zaměstnání férový přístup a jistotu? Pro svého klienta hledáme do supermarketu na Černém Mostě členy týmu na pozici prodavač/ka. Jako člen týmu budete hrát důležitou roli v utváření nákupu příjemnějším každodenním zážitkem pro vaše zákazníky a místní komunitu.

Náplň práce:
Obsluha zákazníků na pokladně

Co požadujeme:
Zdravotní průkaz pro práci v potravinářství

Co nabízíme:
24900 Kč při odpracování 170h měsíčně (možno i brigádně)
Od čtvrtka do neděle platí sazba 150Kč/h, v jiné dny 123Kč/h
Příspěvek na stravování
Příplatek za osobní ohodnocení
Důkladné zaškolení
Příplatky za následující období:
150Kč od 1.12. do 31.12.
175Kč od 20.12. do 24.12

Nástup možný ihned

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha 14 (Chlumecká)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Stravenky, Příspěvek na stravu, Finanční bonusy,

Zařazeno v oborech:

Obchod
Pokladní, Prodavač/ka

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

6.11.2018