Prodavač/ka Liberec GATE OC Nisa

V naší prodejně v Liberci se těšíme na nové kolegy a kolegyně Toužíte po práci kde se nebudete nudit? Pracujte i vy tam, kde to umí ocenit! Staňte se členem našeho pracovního týmu a vše co budete ke své práci potřebovat, Vás naučíme. Naše prodejny s oblečením jsou svěží, nadčasové a originální. Hledáme nové kolegy, kteří nám pomohou tento trend udržet a také dále zdokonalovat.

Náplň práce:

  • obsluha zákazníků na prodejně,
  • práce s oblečením na prodejně i ve skladu,
  • údržba prodejny,
  • reprezentace zaměstnavatele,
  • pracovní doba 11-hodinová (dlouhý, krátký týden)

Požadujeme:

Požadujeme
  • flexibilitu
  • příjemné vystupování a komunikativnost
  • zodpovědnost, aktivní a pozitivní přístup k práci
  • trestní bezúhonnost
  • počet míst - 2

Nabízíme:

Můžeme nabídnou
  • dobrou pracovní atmosféru
  • 3-4 dny volna v týdnu,
  • zázemí dlouhodobě prosperující společnosti s pevným postavením na trhu
  • zajímavé platové ohodnocení, víkendové příplatky
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis. Vybraní uchazeči budou kontaktováni a pozvání na pohovor. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 30 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla ve výběrovém řízení dána přednost jinému kandidátovi. Děkujeme za pochopení.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Liberec (České Mládeže 456)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Zařazeno v oborech:

Obchod
Prodavač/ka

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

24000 - 26000 Kč/měs.

Datum zadání:

8.10.2021
OK
/* Not affection functionality */