Prodavač/ka - Hradec Králové

Nabídka již není aktuální.

- Máš vztah ke gastronomii a baví tě práce s lidmi?
- Je úsměv a vstřícnost tvojí neoddělitelnou součástí ?
- Víš, že obchod není pouze o zboží, které se prodává, ale o atmosféře a umění prodat ?
- Máš zkušenosti, znalosti či vzdělání v oblasti potravin nebo zkušenosti z gastronomie?

Možná právě tebe hledáme do nově se rozrůstajícího teamu prodejny mořských produktů v Hradci Králové.

Vaše náplň práce:
• práce v prodejně mořských specialit

Co od Vás očekáváme:
• vášeň pro dobré jídlo a vaření
• ochotu naučit se o mořských produktech téměř vše
• kladný vztah k prodeji a k zákazníkům
• schopnost nejen prodat, ale i doporučit
• komunikační dovednosti
• příjemné vystupování
• znalost anglického jazyka výhodou
• praxi v oboru (maloobchodní činnost)
• uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Internet apod.)

Co Vám nabízíme:
• finanční ohodnocení adekvátní dosaženým výsledkům a odvedené práce
• bohaté firemní benefity
• slevy na firemní produkty
• příspěvek na školku pro rodiče na RD
• pro uchazeče se vzdálenějších lokalit možnost příspěvku na bydlení
• příjemné, nově vybavené pracovní prostředí
• forma úvazku HPP

V případě zájmu o tuto pozici kontaktujte pardubice@jobleader.cz

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hradec Králové

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

8.11.2017