Prodavač/ka Hradec Králové

Pro našeho významného klienta, jednoho z největších prodejců nábytku v Evropě, hledáme vhodné, šikovné a spolehlivé kandidáty/tky na pozici: Prodavač/prodavačka.

Náplň práce:

Osobní komunikace se zákazníky
Doporučování produktů
Uzavírání kupních smluv
Doporučování doplňkových služeb - montáž, doprava

Požadujeme:

○ ÚSO
○ Praxe v maloobchodě je výhodou
○ Komunikační schopnosti
○ Ochotu pracovat v nerovnoměrně rozvržené pracovní době a během víkendů

Nabízíme:

○ Perspektivní a stabilní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti
○ Zvyšování kvalifikace formou odborných školení
○ Atraktivní zaměstnanecké slevy na nákup zboží z naší nabídky
○ Věcné dary a finanční příspěvky při životních jubileích a pracovních výročích
○ Progresivní nárůst dovolené až do délky 5 týdnů
○ Stravenky ve výši 70,--Kč
Vzdělávací kurzy, školení, firemní akce
nástup možný ihned

Pokud Vás nabídka našeho klienta oslovila a splňujete výše uvedené podmínky – neváhejte a kontaktujte nás zasláním svého životopisu v českém jazyce na e-mailové adrese: prace@agenturasalvia.cz . V nejbližší možné době Vás budeme kontaktovat.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru nebo za doporučení /přeposlání dál!

Poskytnutí Vašich osobních údajů v zaslaném životopise (event. dalších písemnostech) bereme jako Váš souhlas s jejich zpracováním a uchováním v naší personální databázi. Pokud s výše uvedeným nebudete souhlasit, žádáme Vás, abyste nám tuto skutečnost neprodleně sdělil/a a my ihned po skončení konkurzu na danou pracovní pozici Váš životopis, včetně všech dalších podkladů, které jste nám zaslal/a, skartujeme.

Tímto potvrzujeme, že Vaše údaje jsou považovány za přísně důvěrné a budou použity pouze společností Agentura Salvia, s.r.o. pro účely vyhledávání práce.

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Hradec Králové

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Benefity:

Sleva na firemní produkty, Stravenky,

Zařazeno v oborech:

Obchod
Pokladní, Prodavač/ka

Požadované vzdělání:

Nezáleží

Plat:

od 20 tisíc

Datum zadání:

7.9.2017