Prodavač/ka GATE OC ATRIUM Hradec Králové

V naší prodejně v Hradci Králové se těšíme na nové kolegy a kolegyně Toužíte po práci kde se nebudete nudit? Pracujte i vy tam, kde to umí ocenit! Staňte se členem našeho pracovního týmu a vše co budete ke své práci potřebovat, Vás naučíme. Hledáme šikovné, usměvavé a pracovité zaměstnance. Práce u nás je různorodá, směna Vám rychle uběhne. Praxe není podmínkou, vše Vás rádi naučíme.

Náplň práce:

  • obsluha zákazníků na prodejně,
  • práce s oblečením na prodejně i ve skladu,
  • údržba prodejny,
  • reprezentace zaměstnavatele,

Požadujeme:

Možná hledáme právě vás... co požadujeme?
  • profesionalitu, zodpovědnost, příjemné vystupování,
  • středoškolské vzdělání nebo výuční list,
  • trestní bezúhonnost,
  • prodejní zkušenosti případně praxe z přímého jednání se zákazníky vítány,
  • počet míst - 1

Nabízíme:

Pokud se pro nás rozhodnete... co nabízíme? 3-4 dny volna v týdnu (krátký/dlouhý týden), možnost zkrácené nebo flexibilní pracovní doby, oblečení se slevou nebo zcela zdarma, stravenkový paušál, individuální přístup ke každému zaměstnanci, proplacené přesčasy, odměňování podle dosažených výsledků, víkendové příplatky a práci ve svátek, směny plánujeme s předstihem, proto si můžete svůj volný čas s jistotou naplánovat Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis. Vybraní uchazeči budou kontaktováni a pozvání na pohovor. Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 30 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla ve výběrovém řízení dána přednost jinému kandidátovi. Děkujeme za pochopení.

informace

Zadavatel:

Firma - přímý zaměstnavatel

Pracoviště:

Hradec Králové (Dukelská třída 1713/7)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Zařazeno v oborech:

Obchod
Prodavač/ka

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

24000 - 26000 Kč/měs.

Datum zadání:

15.6.2022