Nabídka již není aktuální.

Hledáme zkušeného matadora, nebo perspektivního juniora.

Nabízíme:

  • zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
  • týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
  • měsíční prémie za výsledky práce a odměny za zlepšovací návrhy
  • roční výkonnostní odměnu
  • příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce
  • dotované závodní stravování
  • zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
  • sportovní a kulturní aktivity
  • zvýhodněné mobilní tarify
  • flexibilní pracovní dobu

Pracovní náplň:

  • vytváření průběhu procesu, plánu na kontrolu procesu, plánu výrobních linek a dalších oficiálních dokumentů
  • spolupracuje s Product Engineeringem v zajištění potřebných konstrukčních dat
  • podporuje DFMEA a spolupracuje na rozvoji PFMEA
  • vede menší projektově orientované týmy kde je nutná spolupráce i s jinými odděleními
  • je mentorem v technické oblasti svým týmovým kolegům a podílí se na plnění rozvojových plánů týmu
  • je účastníkem změnového procesu a vede proces validace výrobního procesu
  • samostatně pracuje při plnění projektových cílů a iniciuje potřebná nápravná a preventivní opatření
podporuje trvalé zlepšování
  • technologická příprava výroby a aplikace vhodných materiálů v souladu se zásadami ochrany životního prostředí
  • spolupracuje při tvorbě přípravků a je účastníkem design reviews přípravků

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • samostatnost, rozhodnost, schopnost přijmout odpovědnost, organizační schopnosti
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • osobnost s přirozeným respektem ve svém týmu

Pracoviště:

Liberecký kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Zařazeno v oborech:

Strojírenství a průmysl
Dělník

Datum zadání:

27.10.2019