Procesní inženýr - FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA !

Do stabilní, zavedené, dynamické a moderní společnosti hledáme nového kolegu na výše uvedenou pozici.

Nabízíme:

  • Perspektivní a zajímavou práci ve stabilní, energické české společnosti.
  • Motivující finanční ohodnocení.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Možnost se rozvíjet jak profesně, tak osobně.
  • Kontakt s nejnovějšími technologickými novinkami.
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, dotované firemní akce, pastelkovné, příspěvek na dětskou rekreaci, …)
  • Služební automobil i k soukromým účelům.

Náplň práce:

  • Budete zodpovědný za rozpočty a řešení strojů a zařízení dle požadavků zákazníka.
  • Budete provádět technický dozor po celou dobu realizace svěřených projektů.
  • Průběžně identifikovat omezení a navrhovat opatření v rámci své kompetence.
  • Budete zodpovědný za popis řešení a prezentovat návrhy technického řešení a stanovení ceny zakázky uvnitř i vně společnosti.

Požadujeme:

  • Znalost stavby strojů a zařízení, včetně stanovování časové a materiálové náročnosti.
  • Znalost technologických principů jednoúčelových strojů.
  • Znalost pneumatiky, senzoriky a mechaniky je samozřejmostí.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.

Pracoviště:

Liberecký kraj, Ústecký kraj

Datum zadání:

24.1.2020