Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Přípravář v potravinářském průmyslu - zákl. mzda až 21.500,-měsíčně

Pro významnou potravinářskou společnost u Vodňan přijmeme dělníky na balení výrobků na dvousměnný provoz. (ranní a odpolední směny)

Náplň práce:

  • příprava surovin pro výrobu (přemisťování kontejnerů se surovinami)
  • míchání surovin dle receptury
  • práce s PC
  • práce v týmu

Požadujeme:

  • min. výuční list (kuchař, číšník výhodou)
  • min. znalost práce na PC
  • fyzický náročná práce
  • spolehlivost, pečlivost a týmového ducha
  • počet míst - 2

Nabízíme:

  • Práci na HPP
  • lákavá nástupní mzda 18.000,- + 0-3250,- prémie
  • dvousměnný provoz
  • 5 týdnů dovolené
  • firemní stravování - oběd za 12Kč

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Vodňany

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

SOU/výuční list

Plat:

od 15 tisíc

Datum zadání:

17.5.2019