Přípravář stavební výroby

Human agency, s.r.o.
Výběrové řízení
Platové ohodnocení
Benefity
Pracovní prostředí
Pro rodinnou společnost, která působí na trhu od roku 2000 a zabývá se výrobou a projektováním obvodových plášťů, hledáme pro posílení kolektivu kolegyni/kolegu na pozici: Přípravář stavební výroby

Vaše náplň práce:

Příprava zakázek do výroby Spolupráce s firemními projektanty Drobná obchodní činnost - komunikace se zákazníky

Pracovní doba:

PO - PÁ / 7:00 - 15:30

Pracoviště:

Praha 9 - Běchovice Pokud Vás tato nabídka zaujala, můžete nám zaslat Váš životopis nebo kontakt na Vás. Jakmile dostaneme Vaší reakci na pozici, budeme Vás obratem kontaktovat. Pokud máte nějaký dotaz, můžete nás telefonicky kontaktovat. Těšíme se na Vaši odpověď na inzerát!

Požadujeme:

Zkušenost s prací přípraváře nebo kalkulanta ve stavebnictví - výhodou, nikoli podmínkou Mírně pokročilá znalost - MS Office Mírně pokročilá znalost - CAD systém Komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost
  • počet míst - 1

Nabízíme:

Odpovídající finanční ohodnocení
  1. plat
Stravenky ve výši 100 Kč (plně hrazené zaměstnavatelem) Odborné školení Firemní akce Mobilní telefon Práce na hlavní pracovní poměr Zázemí silné společnosti Nástup možný ihned

informace

Zadavatel:

Personální agentura

Pracoviště:

Praha 9 (Praha)

Typ smluvního vztahu:

Práce na plný úvazek

Typ práce:

Práce pro absolventy

Požadované vzdělání:

Středoškolské bez maturity

Plat:

25000 - 35000 Kč/měs.

Datum zadání:

23.11.2021
OK
/* Not affection functionality */